محصولات نشر طلایی

برند نشر طلایی
برند نشر طلایی ، یکی از نمونه برند های محبوب و به نام در تولید محصولات مرغوب در زمینه های سرگرمی ، آموزشی و فرهنگی می باشد‌.
از برند نشر طلایی می توان محصولاتی نظیر بازی و کتاب ویژه سنین کودک و نوجوان نام برد .
برای کسب اطلاعات کامل از کلیه محصولات عرضه شده برند نشر طلایی ، کافی است به سایت بادپرک مراجعه کرده و تمامی محصولات نشر طلایی را با مشخصات جامع در آنجا مشاهده کنیداگر به دنبال گزینه درجه یک و قیمت مناسب هستید، شک و تردید را کنار بگذارید و بعد از مشاهده محصولات، خرید اینترنتی لوازم تحریر از سایت بادپرک را تجربه کنید و در کمترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنید.
مرتب‌سازی براساس:
کتاب نبرد ایرانیان نشر طلایی
کتاب نبرد ایرانیان
قیمت:
65000 تومان
کتاب راه و چاه نشر طلایی
کتاب راه و چاه
قیمت:
40000 تومان
کتاب فرهنگ نامه هنر نشر طلایی
کتاب فرهنگ نامه هنر
قیمت:
186200 تومان
کتاب فرهنگ نامه ورزش نشر طلایی
کتاب فرهنگ نامه ورزش
قیمت:
156800 تومان
کتاب فرهنگ نامه نجوم نشر طلایی
کتاب فرهنگ نامه نجوم
قیمت:
186200 تومان
کتاب فرهنگ نامه مشاغل نشر طلایی
کتاب فرهنگ نامه مشاغل
قیمت:
137200 تومان
کتاب آقا لوف لوفی نشر طلایی
کتاب آقا لوف لوفی
قیمت:
14700 تومان
کتاب آقا قچ قچی نشر طلایی
کتاب آقا قچ قچی
قیمت:
14700 تومان
کتاب آقا قاپ قاپی نشر طلایی
کتاب آقا قاپ قاپی
قیمت:
14700 تومان
کتاب آقا خاش خاشی نشر طلایی
کتاب آقا خاش خاشی
قیمت:
14700 تومان
کتاب آقا چیک چیکی نشر طلایی
کتاب آقا چیک چیکی
قیمت:
14700 تومان
کتاب سه دو یک پرتاب نشر طلایی
کتاب سه دو یک پرتاب
قیمت:
49000 تومان
کتاب زنگ عروسک سازی نشر طلایی
کتاب زنگ عروسک سازی
قیمت:
24500 تومان
کتاب زنگ آشپزی نشر طلایی
کتاب زنگ آشپزی
قیمت:
24500 تومان
محصولات آموزشی فرهنگی و سرگرمی برند نشر طلایی
برند نشر طلایی سعی کرده تا محصولات خود را هر چه زیباتر و با کیفیت خوب تولید و به بازار برای مصرف کنندگان سنین کودک و نوجوان ارائه دهد. از آن محصولات متنوع و ارزنده برند معروف نشر طلایی در زمینه آموزشی فرهنگی و سرگرمی می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

● بازی فانتزی فکری اسلامی با ایده اصلی « پیاده روی اربعین» در طراحی شیک ، نوجوان پسند و با دوام با نام « گنج نخلستان» در مدل گیم برد ( رومیزی ) به همراه اقلام از جمله صفحه بازی A3، 4 مهره خمیری نشکن، 9 درخت نخل خمیری نشکن، 9 عدد کارت، 2 تاس، 2 کیسه پارچه ای نگهداری مهره ها، 9 برچسب نماد و دفترچه راهنما سه زبانه در جعبه کادویی و شکیل مستطیلی 30 × 20 سانت به وزن 500 گرم متناسب سنین کودک و نوجوان
● کتاب اسباب بازی فانتزی با نام « کشتی نوح» با طراحی و تصاویر جذاب و دوست داشتنی همراه با آشنایی داستان پیامبران در مجموعه 12 جلدی قصه های خدا که هر کدام شانزده صفحه دارا می باشد ، با جنس جلد شومیز و سایز خشتی بزرگ یا کوچک به همراه اسباب بازی کشتی نوح در جعبه کادویی زیبا تعبیه شده است . مجموعه داستان ها هم شامل قصّۀ آدم (ع) قصّۀ نوح (ع) قصّۀ صالح (ع) قصّۀ ابراهيم (ع) قصّۀ يوسف (ع) قصّۀ ايوب (ع) قصّۀ موسي (ع) قصّۀ داوود (ع) قصّۀ سليمان (ع) قصّۀ يونس (ع) قصّۀ عيسي (ع) قصّۀ محمّد صلي‌الله‌عليه‌واله که مناسب سنین 5-9 سال می باشد.
● فرهنگ نامه های نشر طلایی با محتوای آموزشی خواندنی با نگارشی ساده و روان در خور نوآموزان کنجکاو و خلاق کودک و نوجوان به صورت معرفی موضوعات متنوع، جذاب و مفاهیم رشته های مختلف علوم همراه با تصاویر زیبا در طراحی جلدی با دوام و شیک مانند فرهنگ نامه هنر، فرهنگ نامه ورزش، فرهنگ نامه نو آموز، فرهنگ نامه نجوم، فرهنگ نامه نام آوران، فرهنگ نامه مشاغل، فرهنگ نامه کلید دانش، فرهنگ نامه دایناسور، فرهنگ نامه حیات وحش ایران و فرهنگ نامه بدن انسان.
● کتاب های تصویری تمام رنگی دانستنی های نشر طلایی در قالب موضوعات علوم متفاوت و جذاب که مطالب علمی و مفیدی ارائه می دهند؛ مانند کتاب دانستنی های جانوران ایران وجهان ، ماهی ها، دوزیستان، پستانداران، بی مهره ها و پرندگان.

● ازسایر کتاب های نشر طلایی می توان کتاب های ۱۰۰۱ اختراع میراث مسلمانان، آسمان شگفت انگیز ، بیایید داستان بنویسیم، باشگاه کتاب خرگوشی ، تاریخ ایران ، پهپاد ها ، بیایید شعر بگوییم، خودت داستان بنویس، خودت پژوهش کن ، خودت اختراع کن، خودرو ها و دوچرخه ها چگونه کار می کنند ، زنگ آشپزی ، زندگی از نگاه یک فضانورد، دایناسور مقوایی بسازیم ، آقا چیک چیکی، سه دو یک پرتاپ، زنگ عروسک سازی، آقا قچ قچی، آقا قاپ قاپی، آقا خاش خاشی، آقا لوف لوفی، عصر طلایی دایناسور ها ، مجموعه قصه های خدا، مجموعه چه مهربان است خدا، نبرد ایرانیان، راه و چاه نام برد.


توضیحات تکمیلی درباره برند نشر طلایی
همان طور که در ابتدا گفته شد برند نشر طلایی، از برند های محبوب، پرفروش و تاپ در زمینه آموزشی فرهنگی می باشد که محصولاتی با کیفیت و با دوام، شیک و جدید را به بازار عرضه کرده است.
برند نشر طلایی اجناس خود را از جمله اسباب بازی ، کتاب و غیره ویژه کودک و نوجوان را به بادپرک معرفی می کند و سایت بادپرک آن ها را با قیمت های مورد نظر برند نشرطلایی، به خریداران معرفی می کند، درواقع می توان گفت بادپرک نماینده فروش برند نشرطلایی می باشد.
ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak