به بادپرک خوش اومدین!

ما بعد از اینکه یه تجربه خیلی خیلی موفق در تولید و عرضه نوشت افزار ایرانی داشتیم، فروشگاه اینترنتی بادپرک رو برای دسترسی آسون و راحت به کالاهای ایرانی راه اندازی کردیم، هوادارهای بادپرک همه بچه های ایرانن.

بادپرک یه جایی که پر از محصولات کودک و نوجوان هست و میتونید لوازم تحریر، کتاب کودک و اسباب بازی های مورد علاقه تون رو بخرین و یه خبر خوب بدیم؛ اونم اینه که قراره در آینده کلی محصول خوب دیگه به بادپرک اضافه بشه، تا همه بچه های خوب بتونن تمام وسایل آموزشی و سرگرمیشون رو اینجا تهیه کنند...

بادپرک دوست بچه هاس، از نظر بادپرک لوازمی که شما نیاز دارید مثل دفترمشق مداد رنگی و... علاوه برا اینکه شما باهاش کار می¬کنید باید زیبا هم باشه تا شما رو به رویاهاتون ببره از نظر بادپرک شما یه قهرمان کوچولو هستید که باید به رویاهای شما اهمیت داده بشه تا به یه قهرمان بزرگ و قوی تبدیل بشید، قهرمان های واقعی دنیا شماها هستید.

بادپرک در حقیقت با فروش کالای ایرانی که همه با برچسب سه رنگ ساخت ایران مشخص شده میخواد وطنمون مثل شما زیبا، قوی و قدرتمند بشه. بادپرک تمام تلاشش رو میکنه محصول با کیفیت و جذاب تولید کننده ایرانی رو به دست شما برسونه. از دید اون شما مشتری نیستید و بلکه عضوی از خانواده برزگ بادپرک هستید.

در آخر هم بادپرک به دست خود شماها ساخته میشه و تو آسمون آبی به پرواز در میاد، یه جایی «بالاتر از ابرها» هرچی بیشتر بالا بره بچه های ایران بیشتر شاد و خندون میشن... راستی داشت یادم میرفت بگم که بادپرک به معنای بادبادک ایرانی هست که قدیم قدیما درست میکردن و بهش میگفتن بادپرک. حالا اگه میخوان بیشتر با باهاش همسفر بشید بیاید اینجا:

ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak