محصولات نشر جمال

انتشارات جمال در سال ۱۳۷۹ با هدف انتشارکتاب های کودک با موضوع خداشناسی در شهر قم تاسیس گردیده است. این انتشارات باسابقه بیش از ۲۰ سال بر این اعتقاد است که تربیت و آموزش کودک کار کوچکی نیست در حوزه نشر و چاپ کتاب کودک به نشر معارف دینی و نه صرفا چاپ احادیث پرداخته است.
انتشارات جمال کیفیت را سرلوحه کار خود قرارداده است و با توجه به نیاز سنجی میدانی ،اقدام به نوشتن کتاب کودک، کتاب قصه، کتاب داستان و انتشار آن ها میکند.
دیدگاه فرهنگی انتشارات جمال بر این اصول است که کار کودک از جمله کارهای تخصصی است و باید قالب، محتوا، لحن بیان و مخاطب از زمان نوشتن تا چاپ و نشر آن به صورت تخصصی انجام شود.
این انتشارات دلیل موفقیت خود را فروش کتاب های کودک یا کتاب های تربیتی به سازمان ها نمیداند بلکه ارتباط با مخاطبان نهایی را رمز موفقیت و پیروزی می داند از همین رو سعی کره است عرصه های تازه دینی را همواره رصد کرده بدون نفی ارزش ترجمه، بدون کوتاه آمدن از معارف قرآنی و با به رسمیت شناختن حقوق دیگران اقدام به چاپ و نشر کتاب کودک و نوجوان کرده است.اگر به دنبال گزینه درجه یک و قیمت مناسب هستید، شک و تردید را کنار بگذارید و بعد از مشاهده محصولات، خرید اینترنتی لوازم تحریر از سایت بادپرک را تجربه کنید و در کمترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنید.
مرتب‌سازی براساس:
کتاب خاطرات شیطان نشر جمال
کتاب خاطرات شیطان
قیمت:
35500 تومان
کتاب شهر شلوغ پلوغ نشر جمال
کتاب شهر شلوغ پلوغ
قیمت:
16400 تومان
کتاب طوفان دیوانه نشر جمال
کتاب طوفان دیوانه
قیمت:
3000 تومان
کتاب شیر بی مزه نشر جمال
کتاب شیر بی مزه
قیمت:
3000 تومان
کتاب شما کی هستید؟ نشر جمال
کتاب شما کی هستید؟
قیمت:
3000 تومان
کتاب چقدر حیف شد نشر جمال
کتاب چقدر حیف شد
قیمت:
3000 تومان
کتاب عمو سعید بنا ! نشر جمال
کتاب عمو سعید بنا !
قیمت:
3000 تومان
کتاب حالا چطور بسازم؟ نشر جمال
کتاب حالا چطور بسازم؟
قیمت:
3000 تومان
کتاب دوست خوب آسیاب نشر جمال
کتاب دوست خوب آسیاب
قیمت:
3000 تومان
ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak