محصولات شیپر

نوشت افزار
تامین نوشت افزار قشر محصل و دانشجویان و هم چنین در مکان هایی چون اداره، دانشگاه و مدارس و غیره .... مهمترین وظیفه است که باید به آن توجه کرد. مصرف کنندگان کشور عزیزمان ایران با افتخار تمایل به خرید نوشت افزار مورد نیاز خود از برند ایرانی دارند. در نتیجه این حرکت فرهنگی برای پیشرفت تولید کالای ملی و چرخیدن چرخ تولید محصولات ایرانی را باید با جلوگیری از خرید از برند های خارجی تقویت کرد.
اگر به دنبال گزینه درجه یک و قیمت مناسب هستید، شک و تردید را کنار بگذارید و بعد از مشاهده محصولات، خرید اینترنتی لوازم تحریر از سایت بادپرک را تجربه کنید و در کمترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنید.
مرتب‌سازی براساس:
پازل چوبی طرح زنبور
پازل چوبی طرح زنبور
قیمت:
23700 تومان
پازل چوبی دوچرخه
پازل چوبی دوچرخه
قیمت:
35400 تومان
پازل چوبی طرح پروانه
پازل چوبی طرح پروانه
قیمت:
41900 تومان
پازل چوبی طرح تراکتور
پازل چوبی طرح تراکتور
قیمت:
44700 تومان
پازل چوبی طرح هلیکوپتر
پازل چوبی طرح هلیکوپتر
قیمت:
29200 تومان
پازل چوبی طرح عقرب
پازل چوبی طرح عقرب
قیمت:
30600 تومان
پازل چوبی طرح لندروور
پازل چوبی طرح لندروور
قیمت:
50300 تومان
پازل چوبی طرح اتوبوس
پازل چوبی طرح اتوبوس
قیمت:
47700 تومان
پازل چوبی طرح کلبه
پازل چوبی طرح کلبه
قیمت:
32000 تومان
پازل چوبی طرح عنکبوت
پازل چوبی طرح عنکبوت
قیمت:
24000 تومان
پازل چوبی طرح گنجشک
پازل چوبی طرح گنجشک
قیمت:
23100 تومان
غالبا مشتریان برای خرید کالاهای تحریر و نگارش ملاک هایی مانند کیفیت مطلوب، مرغوبیت و دوام کالا را در نظر می گیرند و در این میان مصرف کنندگان قشر کودکان و نوجوانان معمولا به زیبایی شکل و ظاهر محصول اهمیت می دهند.

برند شیپر
در میان برندهای موجود در بازار برند شیپر از نمونه های معروف و محبوب تولید کننده لوازم التحریر و نوشت افزار مناسب همه سنین می باشد . برند شیپر سعی کرده است تا لوازم تحریر و نگارش همه اقشار جامعه را از گروه دانش آموزان کودک و نوجوان را تا دانشجویان و بزرگسالان، در طرح ها و مدل های متنوع با دقت و ظرافت تولید کند. برند شیپر همه سلیقه ها را در این زمینه در نظر گرفته است تا پاسخ گوی تمام نیازهای مشتریان باشد. برند شیپر در زمینه آموزشی، فرهنگی، سرگرمی محصولاتش را در قالب لوازم التحریر و بازی به بازار عرضه کند. برند شیپر از برند های خوب نوشت افزار می باشد و درخصوص فرهنگ سازی حمایت از کالای ملی گام برداشته است . در واقع شیپر در این موضوع سعی کرده است لوازم التحریر ها را در طرح های زیبای اسلامی، مذهبی و فرهنگی تولید کند. برای مثال روی جلد دفاتر، یادداشت ها، پازل ها طرح شخصیت های بزرگ ادبی ، مذهبی ، فرهنگی ، شهدا یا کاراکتر های کارتونی ایرانی می باشد بنابراین برند شیپر علاوه بر تامین و در اختیار قراردادن محصولات مهم و کاربردی نوشت افزاری و بازی و سرگرمی در تلاش است تا در ترویج فرهنگ دینی ایرانی سهیم باشد. برند مرغوب شیپر در این خصوص سبب شده است تا خریداری محصولات خارجی با طرح های ساختگی شان که هیچ ارتباطی با فرهنگ ایرانیان ندارد کاهش دهد.
یکی از نمونه کالاهای برند شیپر در زمینه آموزشی و بازی سرگرمی پازل های چوبی می باشد. که هریک در ابعاد و وزن مختلف ، در طرح های متفاوت و زیبای فانتری می باشند، سطح دشواری هر یک و تعداد قطعات آنها نیز با دیگری متفاوت است از این رو دست مصرف کنندگان را در خرید پازل های چوبی شیپر باز گذاشته است. اکنون به معرفی پازل های شیپر می پردازیم:
● پازل های چوبی فانتری سه بعدی، در طرح های گنجشک، کلبه دسته دار، فلوکس، اتوبوس، هلیکوپتر کوچک، کلبه کوچک، لندور در زمینه بازی سرگرمی ویژه کودکان و نوجوان تولید شده اند.
● پازل چوبی فانتری سه بعدی، طرح کشتی تایتانیک، به وزن ۵۲۵ گرم، در ابعاد ۱۱× ۲۰۰× ۳۰۰ میلی متر، حاوی ۱۷۴ قطعه، سطح دشواری بازی سخت
● پازل چوبی فانتری سه بعدی، طرح مدرسه، به وزن ۲۶۲ گرم، در ابعاد ۶× ۲۰۰× ۳۰۰ میلی متر، حاوی ۲۶ قطعه، سطح دشواری بازی متوسط
● پازل چوبی فانتری سه بعدی ، طرح هواپیما ، به وزن ۲۴۵ گرم، در ابعاد ۶× ۲۰۰× ۳۰۰ میلی متر، حاوی ۱۸ قطعه، سطح دشواری بازی متوسط
● پازل چوبی فانتری سه بعدی، طرح آسیاب بادی، به وزن ۳۷۶ گرم ، در ابعاد ۲۰۰× ۳۰۰ ×۸ میلی متر، حاوی ۵۷ قطعه، سطح دشواری بازی متوسط

سخن پایانی
همان طور که ذکر شد برند شیپر، یک کالا را در چند نمونه طرح و مدل تولید می کند به خصوص برای قشر دانش آموزان که بیشتر نوشت افزارهایی را انتخاب می کنند که از لحاظ رنگ، طرح و زیبایی خوش رنگ و لعاب تر و پر طرح و نقش باشد.
تیم متخصص برند شیپر همواره باکیفیت ترین انواع محصولات سرگرمی، آموزشی و نوشت افزاری را به بازار عرضه می کند.
ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak