محصولات ایما

نوشت افزار برند ایما
برند ایما برند به نام و محبوب تولید کننده و توزیع کننده نوشت افزارهای باکیفیت و خوب در طرح های زیبای اسلامی ایرانی می باشد . در واقع می توان گفت برند ایما جزو معتبرترین برندهای تولید کننده انواع لوازم التحریر دانش آموزی ، دانشگاهی و حتی اداری نیز به شمار می آید.
مرتب‌سازی براساس:
کیفیت برند ایما در بازار زبانزد اکثریت مصرف کنندگان است. جهت آشنایی بیشتر با برند ایما به معرفی کالاهای تولیدی آن می پردازیم؛
● در زمینه تحریر و نگارش؛ مداد و سر مدادی فانتزی ایما در طرح های زیبای کودکانه
● در زمینه کیف و جامدادی ؛ جامدادی چهار گوش، تک زیپ، جنس پارچه ای و در طرح کلاسیک و زیبای گل
● جامدادی چهار گوش، تک زیپ، جنس پارچه ای و در چهار نوع طرح زیبای کلاسیک گل
● یدک ۶ حلقه ایما؛ شامل ۷۰ گرم کاغذ به همراه جداکننده طلقی مخصوص دفاتر کلاسور ۶ حلقه ای
● دفترهای کلاسور در ساختار فلزی و با جلد های محکم در ده ها طرح زیبا و متنوع پارچه گلیمی
● بسته نوشت افزار برند ایما با طرح " تاریخ از این ور"؛ شامل یک عدد دفتر کلاسور ۲۰ حلقه ای ساختارفلزی با جنس جلد پارچه ای ، ۳ عدد دفتر مشق ۸۰ برگ تک خط جلد سخت ، ۱ عدد لیوان سفالی با طرح زیبای فانتزی نام دیگر آن " ماگ " می باشد ، ۱ عدد جامدادی تک زیپ جنس پارچه ای خوب و ۱ عدد دفتر یادداشت ۸۰ برگ دارای جلد سخت می باشد. نام طرح بسته لوازم التحریر ایما یعنی " تاریخ از این ور " از نام کارتون تلویزیونی پرطرفدار و درحال پخش از یکی از شبکه های سیما می باشد . داستان این برنامه از این قرار است که شخصیتی به نام بهادر نگهبان موزه ای می باشد که تصادفی با خری به نام خرمن مواجه می شود و می تواند با آن به تاریخ گذشته سفر کند و در طی دنبال هر اشیای درون موزه با شخصیت های شاعر، حاکمان و .... مربوط تاریخ کهن ایران روبه رو می‌شود. برند ایما نیز از طریق همکاری با عوامل تولید این برنامه تلویریونی خواهان به عهده گرفتن تولید نوشت افزارهایی با عنوان این انیمیشن شده است . این پک نوشت افزاری زیبا در بسته بندی مناسب کادویی طراحی شده است که می توان هدیه مناسبی برای کودکان و نوجوانان عزیزتان باشد.

سخن پایانی
برند ایما، از نمونه برند های محبوب و به نام در تولید محصولات مرغوب لوازم التحریرآموزشی و فرهنگی می باشد. گروه مجرب این برند تجاری ، استفاده از مواد اولیه خام مطلوب و محوریت کالای ملی برند ایما را به برند پیشرو در صنعت نوشت افزار کرده و همیشه در تلاش این بوده است که با تولید کالاهای تحریر و نگارش مرغوب و با دوام در طرح ها و مدل های گوناگون نیاز مصرف کنندگان همه قشر جامعه را مرتفع سازد. بنابراین نوشت افزار برند ایما می‌تواند گزینه مناسبی برای گروه سنی کودکان، نوجوانان و جوانان باشد.
ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak