عرضه کالا به صورت اقساط ویژه کارکنان سازمان ها توسط بادپرک

عرضه کالا به صورت اقساط ویژه کارکنان سازمان ها توسط بادپرک

تاریخ انتشار: 1399/07/08
زمان مطالعه: 5 دقیقه

فروشگاه تخصصی محصولات کودک و نوجوان بادپرک

یک فروشگاه‌ آنلاین خرده فروشی در حوزه تولید و توزیع لوازم تحریر، اسباب بازی و کتاب کودک نوجوان؛ ایرانی است. این فروشگاه ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان را وظیفه اصلی خود می­داند و در همین رابطه فروش کالا با کیفیت بالا، دارای طرح ایرانی و با قیمت مناسب را سرلوحه کار خود قرار داده است، علاوه بر فروش کالا و محصولات ساخت ایران؛ محصولات دارای محتوا و طرح های ایرانی اسلامی هستند.

"اصل بودن و مرغوبیت کالا"، "ایرانی بودن"، "ارسال سریع" و اطمینان از "قیمت مناسب" از مهمترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های این فروشگاه اینترنتی است، از دیگر نکات مهم درباره بادپرک تنوع بالای محصولاتش است که روز به روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود.

محصولات فروشگاه بادپرک

در فروشگاه بادپرک انواع لوازم تحریر در دسته‌بندی‌های؛ نوشت افزار، محصولات کاغذی، کیف و جامدادی، کتاب مختص کودک و نوجوان، محصولات بایگانی و صحافی و اسباب بازی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

هنگام خرید لوازم تحریر برای کودکان همیشه شخصیت روی کالاها دارای جذابیت فراوانی بوده؛ کودکان با این طرح‌ها ارتباط برقرار می‌کنند و در تخیل‌شان با آن‌ها دوست می‌شوند. از این رو می‌توانیم بگوییم بادپرک انتخاب خوبی برای کودکان‌تان است چراکه؛ این فروشگاه دارای محصولاتی با طرح‌های جذاب و دوست داشتنی برای کودکان، متناسب با فرهنگ کشورمان است که از طریق سایت به صورت آنلاین در دسترس است.

 حمایت از تولیدکنندگان ایرانی

بادپرک با عرضه لوازم تحریر و نوشت‌افزار ایرانی امیدوار است بتواند گامی در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی بردارد و به چرخه صنعت این حوزه کمک کند.

 فروش اقساطی کالا به کارکنان سازمان ها و شرکت ها

فروشگاه اینترنتی بادپرک در نظر دارد  به صورت ویژه به سازمانها و نهادها جهت فروش نوشت افزار و سایر محصولات به شکل اقساطی همکاری داشته باشد در ذیل نحوه شکل گیری این همکاری تشریح می گردد:

ارائه خدمات فروش اینترنتی لوازم التحریر، اسباب بازی و کتاب کودک و نوجوان به صورت قسطی  به دو روش صورت می­پذیرد؛

 روش اول: با استفاده از بادپرک کارت(کارت های اعتباری، مناسب برای شرکت­هایی که از ارائه اطلاعات پرسنل خودشان به دلایلی معذور هستند) 

 روش دوم: با استفاده از سامانه پیامکی

مزایای این طرح:

ارائه خدمات رفاهی به کارکنان آن سازمان

خرید قسطی کالا و محصولات کودک و نوجوان بدون هیچ پیش پرداختی

خرید اینترنتی و ارسال رایگان به سراسر کشور

روش اول بادپرک کارت

برای همکاری با نهادهایی که نمی­توانند به دلایلی لیست کارکنان و اطلاعات مربوط به آنها را در اختیار شرکت های خصوصی و خارج از مجموعه خود تحویل بدهند، همکاری از طریق کارت های اعتباری به صورت قسط های سه ماهه صورت می­پذیرد.

بادپرک کارت

 فروشگاه کارت‌هایی به نام بادپرک کارت، که دارای نام کاربری و پسورد هستند را در اختیار آن سازمان قرار می دهد، سازمان مربوطه کارت ها را با توجه به شماره سریال بین کارکنان خود تقسیم و ثبت می­نماید همچنین در قبال ارائه کارت از آن کارمند محترم رسید دریافت می کند.

سقف خرید و مدت خرید

  مبلغ خرید و تاریخ خرید هر کارت توسط آن سازمان از قبل تعیین و به فروشگاه اعلام می­گردد تا تنظیمات مربوطه برای کارت­ها اعمال گردد.

 نحوه خرید اینترنتی لوازم التحریر و اسباب بازی

 کارمند پس از دریافت بادپرک کارت، به سایت مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را سفارش می­دهد؛ در نهایت پس از ثبت آدرس نام و مشخصات تحویل گیرنده کد اعتباری(اقساطی) خرید اینترنتی لوازم التحریر خود را وارد می نماید؛ پس از سه روز کاری سفارش خود را با ارائه کارت شناسایی معتبر از مامور پست و دادن امضا دریافت می نماید.

نحوه کسر از حقوق

 در پایان هر ماه، فروشگاه بادپرک لیستی از کارت­هایی که خرید اعتباری خود را به صورت اینترنتی انجام داده‌اند به همراه مبالغ و فاکتور به آن سازمان محترم ارسال می نماید؛ آن سازمان نیز پس از بررسی، از حقوق ماهیانه کارکنان به صورت  اقساط ماهه کسر و به حساب بادپرک واریز می نمایند.

 

روش دوم سامانه پیامکی

برای همکاری با نهادهایی که می­توانند لیست کارکنان و اطلاعات مربوط به آنها را در اختیار شرکت های خصوصی و خارج از مجموعه خود تحویل بدهند، همکاری از طریق ارسال کد اعتباری تقسیطی از طریق سامانه پیامکی صورت می­پذیرد.

 کد اعتباری

 فروشگاه برای همکاری از طریق سامانه پیامکی، ابتدا از آن سازمان لیستی از کارکنان آن سازمان به همراه مشخصات پرسنلی دریافت می­نماید و برای هر فرد کد اختصاصی تخفیف تعریف می­نماید، سپس شماره سامانه پیامکی را در اختیار آن سازمان قرار می­دهد که کارمندان جهت دریافت کد اعتباری تقسیط اطلاعات پرسنلی خود را پیامک کرده و کد تخفیف خود را دریافت نمایند.

سقف خرید و مدت خرید

  مبلغ خرید و تاریخ خرید کدهای اعتباری توسط آن سازمان از قبل تعیین و به فروشگاه اعلام می­گردد تا تنظیمات مربوطه برای کدها اعمال گردد.

 نحوه خرید اینترنتی لوازم التحریر و اسباب بازی

 کارمند پس از دریافت کد اعتباری به صورت پیامکی، به سایت مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را سفارش می­دهد؛ در نهایت پس از ثبت آدرس نام و مشخصات تحویل گیرنده کد اعتباری(اقساطی) خرید اینترنتی لوازم التحریر خود را وارد می نماید؛ پس از سه روز کاری سفارش خود را با ارائه کارت شناسایی معتبر از مامور پست و دادن امضا دریافت می نماید.

نحوه کسر از حقوق

 در پایان هر ماه، فروشگاه بادپرک لیستی از کارمندانی که خرید اعتباری خود را به صورت اینترنتی انجام داده‌اند به همراه مبالغ و فاکتور و سند دریافت پیامک  به آن سازمان محترم ارسال می نماید؛ آن سازمان نیز پس از بررسی، از حقوق ماهیانه کارکنان به صورت  اقساط  کسر و به حساب بادپرک واریز می نمایند.

 

 
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید...

 

 

 

دیدگاه‌ مخاطبین:
دیدگاهی برای این نوشته یافت نشد. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ghasedak ghasedak ghasedak ghasedak